Tuinhuis » Vijfhoekige tuinhuizen » Vijfhoekig tuinhuisje 40 mm Herne 40035
Vijfhoekig tuinhuisje 40 mm Herne 40035
€0,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 360 x 360 cm
- Wanddikte 40 mm
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 40 mm |
| Afmetingen planken | 360 x 360 cm |
| Buitenafmetingen wand | 342 x 342 cm |
| Luifel | ca. 25 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 215 cm |
| Totale hoogte | ca. 290 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 11,24 m² |
| Ingebouwde ruimte | 28,4 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 18,35 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 122 x 187 |
| Ramen | 63 x 187 cm |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| 4 x gelamineerde houten ramen met kantelbeslag | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Dakkapel | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
Houd er rekening mee dat de funderingsbalken alleen zijn inbegrepen als u inclusief vloer bestelt. Verzendkosten
Aanvullende informatie
| Breedte | 3.1 – 4 m |
|---|---|
| Diepte | 3.1 – 4 m |
| Gewicht | ca. 970 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 400 x 120 x 70 cm |
| Dakhelling | ca. 23 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
40035
Categorieën: 10 - 20 m², Moderne tuinhuizen, Tuinhuis, Tuinhuizen 40-45 mm, Tuinhuizen 4x4 m, Tuinhuizen met schilddak, Vijfhoekige tuinhuizen
