Tuinhuis » Moderne tuinhuizen » Tuinhuis met plat dak, 2 ruimtes, 40 mm Zaandam 40215
Tuinhuis met plat dak, 2 ruimtes, 40 mm Zaandam 40215
€5.799,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 580 x 390 cm
- Wanddikte 40 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 40 mm |
| Afmetingen planken | 580 x 390 cm |
| Buitenafmetingen wand | 562 x 372 cm |
| Luifel | ca. 90 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 215/242 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 12,50 + 7,80 m² |
| Ingesloten ruimte | 46,40 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 30,00 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Lamelhouten enkele deur | 81 x 187 cm |
| Ramen | 63 x 182 cm |
| Inbegrepen in de levering | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| 1 x gelamineerd houten raam met kantelbeslag, 1 x vast raam | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk
(Let op: geen montagehandleiding voor spiegelomgekeerde montage bijgevoegd, deurscharnieren kunnen niet worden gewijzigd) |
✓ |
Verzendkosten
Aanvullende informatie
| Breedte | 5.1 – 6 m |
|---|---|
| Diepte | 3.1 – 4 m |
| Gewicht | ca. 1900 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 600 x 120 x 80 cm |
| Dakhelling | ca. 4 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
40215
Categorieën: Aanbiedingen, Blokhutten, meer dan 20 m², Moderne tuinhuizen, Tuinhuis, Tuinhuizen 40-45 mm, Tuinhuizen 6x4 m, Tuinhuizen met 2 ruimtes, Tuinhuizen met lessenaarsdak, Tuinhuizen met plat dak, Tuinkantoren
