Tuinhuis » Moderne tuinhuizen » Tuinhuis 40 mm Delft 40038
Tuinhuis 40 mm Delft 40038
€2.999,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 390 x 390 cm
- Wanddikte 40 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 40 mm |
| Afmetingen planken | 390 x 390 cm |
| Buitenafmetingen wand | 372 x 372 cm |
| Luifel | ca. 20 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 205 cm |
| Totale hoogte | ca. 242 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 13,84 m² |
| bebouwde ruimte | 30,90 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 17,72 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Ramen | 63 x 182 cm |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| 2 x gelamineerde houten ramen met kantelbeslag, 2 x vaste ramen | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
Let op: de funderingsbalken zijn alleen inbegrepen als u inclusief vloer bestelt
Verzendkosten
Regio 2: 99 €
Regio 3: 129 €
Aanvullende informatie
| Breedte | 3.1 – 4 m |
|---|---|
| Diepte | 3.1 – 4 m |
| Gewicht | ca. 1105 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 410 x 120 x 65 cm |
| Dakhelling | ca. 12 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
40038
Categorieën: 10 - 20 m², Aanbiedingen, Moderne tuinhuizen, Tuinhuis, Tuinhuizen 40-45 mm, Tuinhuizen 4x4 m, Tuinhuizen met zadeldak
