Tuinhuis » Tuinhuizen per daktype » Tuinhuizen met lessenaarsdak » Tuinhuis met plat dak, 28 mm Harz 28235
Tuinhuis met plat dak, 28 mm Harz 28235
€1.499,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 298 x 298 cm
- Wanddikte 28 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 28 mm |
| Afmetingen planken | 298 x 298 cm |
| Buitenafmetingen wand | 280 x 280 cm |
| Luifel | 10 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 184/206 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 7,84 m² |
| Ingesloten ruimte | 15,30 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 9,30 m² |
| Dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 15 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Dakleer voor eerste afdekking | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
Houd er rekening mee dat de funderingsbalken alleen zijn inbegrepen als u inclusief vloer bestelt
n
Aanvullende informatie
| Breedte | 2.5 – 3 m |
|---|---|
| Diepte | 2.5 – 3 m |
| Gewicht | ca. 520 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 300 x 120 x 43 cm |
| Dakhelling | ca. 5 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
28235
Categorieën: 5 - 10 m², Aanbiedingen, Fietsgarages, Tuinhuis, Tuinhuizen 28 mm, Tuinhuizen 3x3 m, Tuinhuizen met lessenaarsdak
