Tuinhuis » Tuinhuizen met plat dak » Tuinhuis met plat dak 28 mm Leeuwarden 28252
Tuinhuis met plat dak 28 mm Leeuwarden 28252
€3.899,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Buitenafmetingen tuinhuis 360 x 360 + 360 cm
- Wanddikte 28 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 20–35 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 28 mm |
| Afmetingen planken | 360 x 360 + 360 cm |
| Buitenafmetingen wand | 360 x 365 + 360 cm |
| Luifel | ca. 360 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 235/246 cm |
| Totale hoogte | ca. 253 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 12,8 + 12,9 m² |
| Bebouwde ruimte | 29,5 + 30,5 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 29,9 m² |
| 1 x hoogwaardige aluminium schuifdeur | 174 x 202 cm (89 x 198 cm – 2 delen) |
| 1 x vast raam met aluminium kozijn | 47 x 179 cm (47 x 179 cm – 1 element) |
| Inbegrepen in de levering | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 15 mm |
| ESG-glas (veiligheidsglas) | 4 mm |
| Slot | ✓ |
| Hoogwaardige aluminium schuifdeur in antraciet | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk
(Let op: geen montagehandleiding voor spiegelopbouw bijgevoegd, deurslag niet aanpasbaar) |
✓ |
Bij dit huis zijn funderingsbalken voor de wandplanken inbegrepen.
Aanvullende informatie
| Breedte | 5.1 – 6 m |
|---|---|
| Dakvorm | Plat dak |
| Vloeroppervlak | über 20.1 m² |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Wanddikte | 28mm |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
28252
Categorieën: Aanbiedingen, meer dan 20 m², Nieuwigheden, Tuinhuis, Tuinhuizen 28 mm, Tuinhuizen 6x4 m, Tuinhuizen met plat dak
