Aanbiedingen » Tuinhuis 40 mm Scheveningen 40005
Tuinhuis 40 mm Scheveningen 40005
€4.199,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 510 x 480/298 cm
- Wanddikte 40 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 40 mm |
| Afmetingen planken | 510 x 480/298 cm |
| Buitenafmetingen wand | 492 x 457/275 cm |
| Luifel | ca. 210 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 175/200 cm |
| Totale hoogte | ca. 230 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 15,44 m² |
| Ingebouwde ruimte | 31,75 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 26,60 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Lamelhouten enkele deur | 81 x 187 cm |
| Ramen | 63 x 77 cm |
| Inbegrepen in de levering | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| Ramen met draai- en kantelbeslag | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Stormstrippen voor windbeveiliging | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk (let op: deurslag niet te wijzigen) | ✓ |
Houd er rekening mee dat de funderingsbalken alleen worden meegeleverd als u inclusief vloer bestelt.
Aanvullende informatie
| Breedte | 5.1 – 6 m |
|---|---|
| Diepte | 4.1 – 5 m |
| Gewicht | ca. 1545 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 535 x 120 x68 cm |
| Dakhelling | ca. 12 Grad |
| Black Friday | Speciale aanbieding |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
40005
Categorieën: 10 - 20 m², Aanbiedingen, Blokhutten, Tuinhuis, Tuinhuizen 40-45 mm, Tuinhuizen 5x5 m, Tuinhuizen met 2 ruimtes, Tuinhuizen met terras, Tuinhuizen met zadeldak, Tuinkantoren
