Tuinhuis » Blokhutten » Tuinhuis met aanbouw 40 mm Tilburg 40062
Tuinhuis met aanbouw 40 mm Tilburg 40062
€5.199,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 600 x 500 cm
- Wanddikte 40 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 40 mm |
| Afmetingen planken | 600 x 500 cm |
| Buitenafmetingen wand | 582 x 482 cm |
| Luifel | ca. 50 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 200 cm |
| Totale hoogte | ca. 270 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 18,70 + 8,29 m² |
| bebouwde ruimte | 43,23 + 17,82 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 34,70 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Lamelhouten enkele deur | 81 x 187 cm |
| 1 x raam | 150 x 99 cm |
| Inbegrepen in de levering | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Sproeienramen voor ramen en deuren | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| Ramen met draai-kiepbeslag | ✓ |
| Stormlatten voor windbeveiliging | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk
(Let op: geen montagehandleiding voor spiegelomgekeerde montage bijgevoegd, deurscharnieren kunnen niet worden gewijzigd) |
✓ |
Aanvullende informatie
| Breedte | über 6 m |
|---|---|
| Diepte | 4.1 – 5 m |
| Gewicht | ca. 1850 kg |
| Houtsoort | onbehandeld vurenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 630 x 120 x 65 cm |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Montageanleitung Fußboden 40062
Montageanleitung Fußboden40062-1
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
40062
Categorieën: Aanbiedingen, Blokhutten, meer dan 20 m², Tuinhuis, Tuinhuizen 40-45 mm, Tuinhuizen 6x5 m, Tuinhuizen met 2 ruimtes, Tuinhuizen met zadeldak, Tuinkantoren
