Tuinhuis met plat dak 40 mm Assen 40216
€5.049,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 580 x 390 cm
- Wanddikte 40 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 40 mm |
| Afmetingen planken | 580 x 390 cm |
| Buitenafmetingen wand | 562 x 372 cm |
| Luifel | ca. 90 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 215/242 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 20,90 m² |
| Ingebouwde ruimte | 47,80 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 30,00 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Ramen | 63 x 182 cm |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| 2 x gelamineerde houten ramen met kantelbeslag, 1 x vast raam | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk
(Let op: geen montagehandleiding voor spiegelopbouw bijgevoegd, deurscharnieren kunnen niet worden gewijzigd) |
✓ |
Houd er rekening mee dat de funderingsbalken alleen zijn inbegrepen als u inclusief vloer bestelt.
Verzendkosten
| Breedte | 5.1 – 6 m |
|---|---|
| Diepte | 3.1 – 4 m |
| Gewicht | ca. 1600 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 600 x 120 x 72 cm |
| Dakhelling | ca. 4 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
