Houten garages » Houten garage 28 mm Emmen 28030
Houten garage 28 mm Emmen 28030
€2.699,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Houten garage, buitenafmetingen 330 x 510 cm
- Sneeuwbelasting 150 kg/m²
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Houten garage | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 28 mm |
| Afmetingen planken | 330 x 510 cm |
| Buitenafmetingen wand | 308 x 492 cm |
| Luifel | ca. 20 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 210 cm |
| Totale hoogte | ca. 250 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 15,15 m² |
| omgebouwde ruimte | 34,32 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 20,52 m² |
| Dubbele deur | 240 x 187 cm |
| Ramen | 63 x 77 cm |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Stormlatten voor windbeveiliging | ✓ |
| onderdompelingsgeïmpregneerde funderingsbalken voor de grondplattegrond | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk
(Let op: geen montagehandleiding voor spiegelomgekeerde montage bijgevoegd, deurscharnieren kunnen niet worden gewijzigd) |
✓ |
Verzendkosten
Aanvullende informatie
| Breedte | 3.1 – 4 m |
|---|---|
| Diepte | 5.1 – 6 m |
| Gewicht | ca. 735 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 540 x 120 x49 cm |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
28030
Categorieën: Fietsgarages, Houten garages
