Houten garages » Houten garage met plat dak 28 mm Emmen 28209
Houten garage met plat dak 28 mm Emmen 28209
€2.699,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Houten garage, buitenafmetingen 330 x 510 cm
- Wanddikte 28 mm
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Houten garage | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 28 mm |
| Afmetingen planken | 330 x 510 cm |
| Buitenafmetingen wand | 308 x 492 cm |
| Luifel | ca. 20 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 226/215 cm |
| Totale hoogte | ca. 230 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 15,15 m² |
| bebouwde ruimte | 33,10 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 18,90 m² |
| Dubbele deur | 240 x 187 cm |
| Ramen | 63 x 77 cm |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| onderdompelingsgeïmpregneerde funderingsbalken voor de basis | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk
(Let op: geen montagehandleiding voor spiegelomgekeerde montage bijgevoegd, deurslag niet wijzigbaar) |
✓ |
Verzendkosten
Aanvullende informatie
| Breedte | 3.1 – 4 m |
|---|---|
| Diepte | 5.1 – 6 m |
| Gewicht | ca. 735 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 540 x 120 x 50 |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Montageanleitung Fußboden 28209
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
28209
Categorieën: Aanbiedingen, Fietsgarages, Houten garages
