Houten garage 28 mm Venlo 28040
€2.799,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Houten garage, buitenafmetingen 330 x 510 cm
- Wanddikte 28 mm
- Sneeuwbelasting 150 kg/m²
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
| Houten garage | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 28 mm |
| Afmetingen planken | 330 x 510 cm |
| Buitenafmetingen wand | 308 x 492 cm |
| Luifel | ca. 20 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 210 cm |
| Totale hoogte | ca. 250 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 15,15 m² |
| omgebouwde ruimte | 34,32 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 20,52 m² |
| Dubbele deur | 240 x 187 cm |
| Enkele deur | 76 x 184 cm |
| Raam | 63 x 77 cm |
| Inbegrepen in de levering | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Stormlatten voor windbeveiliging | ✓ |
| onderdompelingsgeïmpregneerde funderingsbalken voor de grondplattegrond | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk
(Let op: geen montagehandleiding voor spiegelomgekeerde montage bijgevoegd, deurscharnieren kunnen niet worden gewijzigd) |
✓ |
Spiegelomgekeerde montage mogelijk (let op: geen montagehandleiding voor spiegelopbouw inbegrepen, deurscharnieren kunnen niet worden gewijzigd)
Verzendkosten
| Breedte | 3.1 – 4 m |
|---|---|
| Diepte | 5.1 – 6 m |
| Gewicht | ca. 745 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 540 x 120 x 49 |
| Dakhelling | ca. 14 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
