Houten garages » Houten garage 40 mm Amstelveen 40013
Houten garage 40 mm Amstelveen 40013
€3.799,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Houten garage, buitenafmetingen 390 x 580 cm
- Wanddikte 40 mm
- Sneeuwbelasting 150 kg/m²
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Houten garage | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 40 mm |
| Afmetingen planken | 390 x 580 cm |
| Buitenafmetingen wand | 372 x 562 cm |
| Luifel | ca. 20 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 210 cm |
| Totale hoogte | ca. 250 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 20,90 m² |
| bebouwde ruimte | 47,34 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 25,20 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 240 x 187 cm |
| Lamelhouten enkele deur | 76 x 184 cm |
| Raam | 63 x 77 cm |
| Inbegrepen bij de levering | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Stormlatten voor windbeveiliging | ✓ |
| onderdompelingsgeïmpregneerde funderingsbalken voor de grondplattegrond | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk
(Let op: geen montagehandleiding voor spiegelomgekeerde montage bijgevoegd, deurscharnieren kunnen niet worden gewijzigd) |
✓ |
Aanvullende informatie
| Breedte | 3.1 – 4 m |
|---|---|
| Diepte | 5.1 – 6 m |
| Gewicht | ca. 1350 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 615 x 120 x 65 cm |
| Dakhelling | ca. 12 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
40013
Categorieën: Aanbiedingen, Fietsgarages, Houten garages
