Houten garage met plat dak 28 mm Venlo 28210
€2.799,00 Oorspronkelijke prijs was: €2.799,00.€2.499,00Huidige prijs is: €2.499,00. incl. 21% btw
Kort overzicht
- Houten garage, buitenafmetingen 330 x 510 cm
- Wanddikte 28 mm
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
| Houten garage | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 28 mm |
| Afmetingen planken | 330 x 510 cm |
| Buitenafmetingen wand | 308 x 492 cm |
| Luifel | ca. 20 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 226/215 cm |
| Totale hoogte | ca. 230 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 15,15 m² |
| bebouwde ruimte | 33,10 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 18,90 m² |
| Dubbele deur | 240 x 187 cm |
| Enkele deur | 76 x 184 cm |
| Raam | 63 x 77 cm |
| Inbegrepen in de levering | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| onderdompelingsgeïmpregneerde funderingsbalken voor de basis | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk
(Let op: geen montagehandleiding voor spiegelomgekeerde montage bijgevoegd, deurslag niet wijzigbaar) |
✓ |
Verzendkosten
| Breedte | 3.1 – 4 m |
|---|---|
| Diepte | 5.1 – 6 m |
| Gewicht | ca. 735 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 530 x 120 x 81 cm |
| Dakhelling | ca. 1 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Montageanleitung Fußboden 28210
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
