Tuinhuis met plat dak 28 mm Deventer 28242
€1.999,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Buitenafmetingen tuinhuis 390 x 390 cm
- Wanddikte 28 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Verwachte levertijd: 10–20 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 28 mm |
| Afmetingen planken | 390 x 390 cm |
| Buitenafmetingen wand | 372 x 372 cm |
| Luifel | 10 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 184/206 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 13,85 m² |
| Ingesloten ruimte | 27,00 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 15,60 m² |
| Dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Inbegrepen bij de levering | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 15 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk
(Let op: geen montagehandleiding voor spiegelomgekeerde montage bijgevoegd, deurslag niet aanpasbaar) |
✓ |
Houd er rekening mee dat de funderingsbalken alleen zijn inbegrepen als u inclusief vloer bestelt
| Breedte | 3.1 – 4 m |
|---|---|
| Dakvorm | Plat dak |
| Vloeroppervlak | 10.1 – 20 m² |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Diepte | 3.1 – 4 m |
| Wanddikte | 28mm |
| Gratis levering | Gratis levering |
Montageanleitung 28242
Datenblatt 28242
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
