Tuinsauna’s » Saunahuis 45 mm Eindhoven 45004
Saunahuis 45 mm Eindhoven 45004
€5.099,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinsauna, buitenafmetingen 480 x 240 cm
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Saunahuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 45 mm |
| Afmetingen planken | 480 x 240 cm |
| Buitenafmetingen wand | 462 x 222 cm |
| Luifel | ca. 25 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 220 cm |
| Totale hoogte | ca. 285 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 4,54 + 5,03 m² |
| bebouwde ruimte | 8,98 + 12,5 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 15,60 m² |
| Lamelhouten enkele deur | 81 x 187 cm |
| Vast rondraam | ca. 50 cm diameter |
| Ramen | 3 stuks 40 x 187 cm |
| Inbegrepen in de levering | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Vloer van massief hout | 28 mm |
| Geïsoleerd saunaplafond | ✓ |
| Beglazing van deuren en ramen van Isoglas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Hoogwaardige sauna-binnendeur met glazen uitsparing | ✓ |
| 3 x extra brede saunabanken van espenhout (ca. 2x 60 cm / 1x 50 cm) | ✓ |
| Stevige rugleuningen en bankpanelen van espenhout | ✓ |
| 2 x hoofdsteunen van espenhout | ✓ |
| Geïmpregneerde funderingsbalken | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met gemakkelijke instap | ✓ |
| Kachelbeschermrooster van massief hout | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk
(Let op: geen montagehandleiding voor spiegelomgekeerde montage bijgevoegd, deurscharnieren kunnen niet worden gewijzigd) |
✓ |
Aanvullende informatie
| Breedte | 4.1 – 5 m |
|---|---|
| Diepte | Bis 2.4 m |
| Gewicht | ca. 1700 kg |
| Houtsoort | onbehandeld vurenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 520 x 120 x 80 cm |
| Dakhelling | ca. 25 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
45004
Categorieën: Aanbiedingen, Tuinsauna’s
