Tuinsauna’s » Saunahuis 5 Eck 40 mm Enschede 40064
Saunahuis 5 Eck 40 mm Enschede 40064
€6.099,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- 5-hoekige tuinsauna, buitenafmetingen 400 x 400 cm
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Saunahuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 40 mm |
| Afmetingen planken | 400 x 400 cm |
| Buitenafmetingen wand | 382 x 382 cm |
| Luifel | ca. 30 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 235 cm |
| Totale hoogte | ca. 315 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 14,50 m² |
| bebouwde ruimte | 9,3 + 22,90 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 21,90 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Ramen | 4 stuks 63 x 187 cm |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Vloer van massief hout incl. plinten | 28 mm |
| Geïsoleerd saunaplafond | ✓ |
| Beglazing van deuren en ramen van isolatieglas | ✓ |
| 4 x gelamineerde houten ramen met kantelbeslag | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Hoogwaardige sauna-binnendeur met glazen uitsparing | ✓ |
| 3 x extra brede saunabanken van espenhout (ca. 2 x 60 cm / 1 x 50 cm) | ✓ |
| Stevige rugleuning en bankpanelen van espenhout | ✓ |
| 2x hoofdsteunen van espenhout | ✓ |
| geïmpregneerde steunbalken | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met gemakkelijke instap | ✓ |
| speciale hoekverbinding met chalet-uitsnijding voor wind- en regendichte wandhoeken | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Dakkapel | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
Saunahuis verzendkosten
Videodemonstratie
Aanvullende informatie
| Breedte | 3.1 – 4 m |
|---|---|
| Diepte | 3.1 – 4 m |
| Houtsoort | Noords, onbehandeld vurenhout |
| Dakhelling | ca. 23 Grad |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 450 x 117 x 130 cm |
| Gewicht | ca. 2000 kg |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
40064
Categorie: Tuinsauna’s
