Tuinhuis met plat dak, 2 ruimtes 40 mm Alkmaar 40235
€4.199,00 Oorspronkelijke prijs was: €4.199,00.€3.799,00Huidige prijs is: €3.799,00. incl. 21% btw
Kort overzicht
- Buitenafmetingen tuinhuis 480 x 390 cm
- Wanddikte 40 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Verwachte levertijd: 20–35 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 40 mm |
| Afmetingen planken | 480 x 390 cm |
| Buitenafmetingen wand | 462 x 372 cm |
| Luifel | ca. 90 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 205/242 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 11,6 + 4,2 m² |
| Ingesloten ruimte | ca. 37,2 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 24,08 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Lamellenhouten enkele deur | 81 x 187 cm |
| Raam | 63 x 182 cm |
| Inbegrepen in de levering | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| 1x gelamineerd houten raam met kantelbeslag, 1x vast raam | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk
(Let op: geen montagehandleiding voor spiegelomgekeerde montage bijgevoegd, deurslag niet aanpasbaar) |
✓ |
Spiegelomgekeerde montage mogelijk (let op: geen montagehandleiding voor spiegelopbouw inbegrepen, deurscharnieren kunnen niet worden aangepast)
Verzendkosten
| Breedte | 5.1 – 6 m |
|---|---|
| Diepte | 3.1 – 4 m |
| Gewicht | ca. 1500 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 530 x 120 x 81 cm |
| Dakhelling | ca. 4 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
