Tuinhuis » Tuinhuizen met terras » Tuinhuis met aanbouw 40 mm Groningen 40007
Tuinhuis met aanbouw 40 mm Groningen 40007
€3.999,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Buitenafmetingen tuinhuis 3,9 x 3,9 m + 3,9 x 3,9 m
- Wanddikte 40 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 40 mm |
| Afmetingen planken | ca. 390 x 390 cm |
| Buitenafmetingen wand | ca. 372 x 372 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 224 cm |
| Totale hoogte | ca. 264 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 13,84 m² |
| Bebouwde ruimte | 31,8 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 33,70 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Ramen | 75 x 77 cm |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Ramen met draaibeslag | ✓ |
| incl. cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| incl. stormlatten voor windbeveiliging | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Het zijdak kan naar keuze aan de
rechter- of linkerkant van het huis worden aangebouwd! |
✓ |
| Houd er rekening mee dat de funderingsbalken
alleen zijn inbegrepen als u inclusief vloer bestelt |
✓ |
Verzendkosten
Aanvullende informatie
| Breedte | 3.1 – 4 m |
|---|---|
| Diepte | 3.1 – 4 m |
| Gewicht | ca. 1250 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 420 x 120 x 78 cm |
| Dakhelling | ca. 1 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
40007
Categorieën: 10 - 20 m², Tuinhuis, Tuinhuizen 40-45 mm, Tuinhuizen 4x4 m, Tuinhuizen met terras, Tuinhuizen met zadeldak, Tuinhuizen met zijluifel, Tuinhuizen per daktype
