Tuinsauna’s » Tuinsauna 45 mm Zwolle 45007
Tuinsauna 45 mm Zwolle 45007
€5.399,00 Oorspronkelijke prijs was: €5.399,00.€4.849,00Huidige prijs is: €4.849,00. incl. 21% btw
Kort overzicht
- Saunahuis buitenafmetingen 510 x 360 cm
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Saunahuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 45 mm |
| Afmetingen planken | 510 x 360 cm |
| Buitenafmetingen wand | 492 x 342 cm |
| Luifel | ca. 20 cm |
| Zijoverkapping | ca. 270 cm |
| Hoogte zijwand | ca. 220/235 cm |
| Totale hoogte | ca. 235 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 4,54 + 2,45 m² |
| bebouwde ruimte | 8,98 + 4,85 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 20,20 m² |
| Lamelhouten enkele deur | 81 x 187 cm |
| Vast rondraam | ca. 50 cm diameter |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Vloer van massief hout | 28 mm |
| Geïsoleerd saunaplafond | ✓ |
| Beglazing van deuren en ramen van Isoglas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Hoogwaardige sauna-binnendeur met glazen uitsparing | ✓ |
| 3 x extra brede saunabanken van espenhout (ca. 2x 60 cm / 1x 50 cm) | ✓ |
| Stevige rugleuningen en bankpanelen van espenhout | ✓ |
| 2 x hoofdsteunen van espenhout | ✓ |
| Geïmpregneerde funderingsbalken | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met gemakkelijke instap | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Ovenbeschermingsrooster van massief hout | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Het zijdak kan naar keuze aan de rechter- of linkerkant van het huis worden gemonteerd!
(Let op: geen montagehandleiding voor gespiegelde opbouw inbegrepen, deurscharnieren kunnen niet worden gewijzigd) |
✓ |
Aanvullende informatie
| Breedte | 5.1 – 6 m |
|---|---|
| Diepte | 3.1 – 4 m |
| Gewicht | ca. 1650 kg |
| Houtsoort | onbehandeld vurenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 540 x 120 x 80 cm |
| Dakhelling | ca. 2 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
45007
Categorie: Tuinsauna’s
