Houten garages » Houten garage met plat dak 40 mm Amstelveen 40203
Houten garage met plat dak 40 mm Amstelveen 40203
€3.799,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Houten garage, buitenafmetingen 390 x 580 cm
- Wanddikte 40 mm
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Houten garage | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 40 mm |
| Afmetingen planken | 390 x 580 cm |
| Buitenafmetingen wand | 372 x 562 cm |
| Luifel | ca. 20 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 210 cm |
| Totale hoogte | ca. 235 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 20,90 m² |
| bebouwde ruimte | 46,09 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 25,20 m² |
| Dubbele deur | 240 x 187 cm |
| Enkele deur | 76 x 184 cm |
| Raam | 63 x 77 cm |
| Inbegrepen in de levering | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| onderdompelingsgeïmpregneerde funderingsbalk | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk
(Let op: geen montagehandleiding voor spiegelomgekeerde montage bijgevoegd, deurscharnieren kunnen niet worden gewijzigd) |
✓ |
Verzendkosten
Aanvullende informatie
| Breedte | 3.1 – 4 m |
|---|---|
| Diepte | 5.1 – 6 m |
| Gewicht | ca. 1350 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 600 x 120 x 60 cm |
| Dakhelling | ca. 1 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
40203
Categorieën: Aanbiedingen, Fietsgarages, Houten garages
