Tuinhuis » Tuinhuizen met plat dak » Tuinhuis met plat dak 28 mm Halle 28224
Tuinhuis met plat dak 28 mm Halle 28224
Vanaf: €1.399,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€1.099,00Huidige prijs is: €1.099,00. incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 300 x 300 cm
- Wanddikte 28 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 75–85 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 28 mm |
| Afmetingen planken | ca. 300 x 300 cm |
| Buitenafmetingen wanden | ca. 300 x 300 cm |
| Luifel | 90 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 226/231 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 8,70 m² |
| Ingebouwde ruimte | 19,90 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 22,80 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Ramen | 63 x 187 cm |
| Zijdak | 200 cm |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| 2x vaste ramen | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| onderdompelingsgeïmpregneerde funderingsbalk voor de plattegrond | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk (let op: geen montagehandleiding voor gespiegelde opbouw bijgevoegd, deurscharnieren kunnen niet worden gewijzigd) |
✓ |
| Het zijdak kan naar keuze aan de rechter- of linkerkant van het huis worden gemonteerd! |
✓ |
| Decoratieve plaat van multiplex van de ontwerper 210x90cm/199x90cm (multiplexplaat met grondlaag zonder kleurbehandeling) |
✓ |
optioneel terras groen geïmpregneerd incl. onderconstructie met dompelimpregnering (+ € 300)
Verzendkosten
Videodemonstratie
Aanvullende informatie
| Breedte | 2.5 – 3 m |
|---|---|
| Diepte | 2.5 – 3 m |
| Gewicht | ca. 1100 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 420 x 120 x 56 |
| Dakhelling | ca. 1 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
28224
Categorieën: 5 - 10 m², Aanbiedingen, Moderne tuinhuizen, Tuinhuizen 28 mm, Tuinhuizen 3x3 m, Tuinhuizen met plat dak, Tuinhuizen met terras, Tuinhuizen met zijluifel
