Tuinhuis 40 mm Utrecht 40053
€4.099,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 600 x 400 cm
- Wanddikte 40 mm
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 40 mm |
| Afmetingen planken | 600 x 400 cm |
| Buitenafmetingen wand | 582 x 382 cm |
| Luifel | ca. 50 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 200 cm |
| Totale hoogte | ca. 270 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 22,23 m² |
| bebouwde ruimte | 50,24 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 28,50 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 156 x 187 cm |
| 2 x ramen | 150 x 99 cm |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Sproeienramen voor ramen en deuren | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| Ramen met draai-kiepbeslag | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Stormlatten voor windbeveiliging | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk
(Let op: geen montagehandleiding voor spiegelomgekeerde montage bijgevoegd, deurscharnieren kunnen niet worden gewijzigd) |
✓ |
Houd er rekening mee dat de funderingsbalken alleen worden meegeleverd als u inclusief vloer bestelt
| Breedte | 5.1 – 6 m |
|---|---|
| Diepte | 3.1 – 4 m |
| Gewicht | ca. 1640 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 630 x 120 x 68 cm |
| Dakhelling | ca. 12 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
