Tuinhuis » Moderne tuinhuizen » Tuinhuis 40 mm Delft 40041
Tuinhuis 40 mm Delft 40041
€2.799,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 390 x 300 cm
- Wanddikte 40 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 40 mm |
| Afmetingen planken | 390 x 300 cm |
| Buitenafmetingen wand | 372 x 280 cm |
| Luifel | ca. 20 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 205 cm |
| Totale hoogte | ca. 242 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 10,42 m² |
| bebouwde ruimte | 23,30 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 13,85 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Ramen | 63 x 182 cm |
| Inbegrepen bij de levering | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| 2 x ramen met kantelbeslag | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
Houd er rekening mee dat de funderingsbalken alleen worden meegeleverd als u inclusief vloer bestelt
Verzendkosten
Aanvullende informatie
| Breedte | 3.1 – 4 m |
|---|---|
| Diepte | 2.5 – 3 m |
| Gewicht | ca. 960 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 410 x 120 x 61 cm |
| Dakhelling | ca. 16 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
40041
Categorieën: 10 - 20 m², Aanbiedingen, Moderne tuinhuizen, Tuinhuis, Tuinhuizen 40-45 mm, Tuinhuizen 4x3 m, Tuinhuizen met zadeldak
