Tuinhuis » Tuinhuis 28 mm Harz 28049
Tuinhuis 28 mm Harz 28049
€1.499,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Buitenafmetingen tuinhuis 298 x 240 cm
- Wanddikte 28 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 10–20 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 28 mm |
| Afmetingen planken | 298 x 240 cm |
| Buitenafmetingen wand | 280 x 222 cm |
| Luifel | 10 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 200 cm |
| Totale hoogte | ca. 250 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 6,2 m² |
| Bebouwde ruimte | 14 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 8 m² |
| Dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 15 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
Houd er rekening mee dat de funderingsbalken alleen zijn inbegrepen als u inclusief vloer bestelt
Aanvullende informatie
| Breedte | 2.5 – 3 m |
|---|---|
| Diepte | Bis 2.4 m |
| Gewicht | ca. 730 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 400 x 120 x 52 cm |
| Dakhelling | ca. 6 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
28049
Categorieën: 5 - 10 m², Aanbiedingen, Fietsgarages, Tuinhuis, Tuinhuizen 28 mm, Tuinhuizen 3x2 m, Tuinhuizen met zadeldak
