Tuinhuis » Vijfhoekige tuinhuizen » Vijfhoek Tuinhuis 40 mm Emden 40063
Vijfhoek Tuinhuis 40 mm Emden 40063
€3.699,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 400 x 400 cm
- Wanddikte 40 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 40 mm |
| Afmetingen planken | 400 x 400 cm |
| Buitenafmetingen wand | 382 x 382 cm |
| Luifel | ca. 25 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 215 cm |
| Totale hoogte | ca. 300 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 14,50 m² |
| bebouwde ruimte | 37,4 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 21,90 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Ramen | 63 x 187 cm |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| geïmpregneerde steunbalken | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| speciale hoekverbinding met chaletprofiel voor wind- en regendichte wandhoeken | ✓ |
| 4 x gelamineerde houten ramen met kantelbeslag | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Dakkapel | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
Let op: de funderingsbalken zijn alleen inbegrepen als u inclusief vloer bestelt
Aanvullende informatie
| Breedte | 3.1 – 4 m |
|---|---|
| Diepte | 3.1 – 4 m |
| Houtsoort | onbehandeld vurenhout |
| Dakhelling | ca. 23 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
40063
Categorieën: 10 - 20 m², Aanbiedingen, Moderne tuinhuizen, Tuinhuis, Tuinhuizen 40-45 mm, Tuinhuizen 4x4 m, Tuinhuizen met schilddak, Vijfhoekige tuinhuizen
