Tuinhuis 40 mm Arnhem 40017
€2.999,00 Oorspronkelijke prijs was: €2.999,00.€2.599,00Huidige prijs is: €2.599,00. incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 390 x 390 cm
- Wanddikte 40 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 40 mm |
| Afmetingen planken | 390 x 390 cm |
| Buitenafmetingen wand | 372 x 372 cm |
| Luifel | ca. 90 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 200 cm |
| Totale hoogte | ca. 250 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 13,84 m² |
| omgebouwde ruimte | 29,83 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 20,80 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Ramen | 75 x 99 cm |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| Ramen met draai- en kantelbeslag | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Stormstrippen voor windbeveiliging | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk
(Let op: geen montagehandleiding voor spiegelomgekeerde montage bijgevoegd, deurscharnieren kunnen niet worden gewijzigd) |
✓ |
Houd er rekening mee dat de funderingsbalken alleen zijn inbegrepen als u inclusief vloer bestelt
| Breedte | 3.1 – 4 m |
|---|---|
| Diepte | 3.1 – 4 m |
| Gewicht | ca. 1135 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 490 x 120 x 66 cm |
| Dakhelling | ca. 12 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
