Tuinsauna’s » Saunahuis 45 mm Roosendaal 45002
Saunahuis 45 mm Roosendaal 45002
€3.099,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinsauna, buitenafmetingen 240 x 240 cm
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 35–45 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Saunahuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 45 mm |
| Afmetingen planken | 240 x 240 cm |
| Buitenafmetingen wand | 222 x 222 cm |
| Luifel | ca. 20 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 220 cm |
| Totale hoogte | ca. 240 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 4,54 m² |
| Ingebouwde ruimte | 8,98 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 6,76 m² |
| Lamelhouten enkele deur | 81 x 187 cm |
| Vast rondraam | ca. 50 cm diameter |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Vloer van massief hout | 28 mm |
| Geïsoleerd saunaplafond | ✓ |
| Beglazing van deuren en ramen van Isoglas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| 3 extra brede saunabanken van espenhout (ca. 2 x 60 cm / 1 x 50 cm) | ✓ |
| Stevige rugleuningen en bankpanelen van espenhout | ✓ |
| 2 x hoofdsteunen van espenhout | ✓ |
| Geïmpregneerde funderingsbalken | ✓ |
| Kachelbeschermrooster van massief hout | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
Aanvullende informatie
| Breedte | Bis 2.4m |
|---|---|
| Diepte | Bis 2.4 m |
| Gewicht | ca. 870 kg |
| Houtsoort | onbehandeld vurenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 260 x 120 x 95 cm |
| Dakhelling | ca. 3 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
45002
Categorie: Tuinsauna’s
