Tuinhuis » Vijfhoekige tuinhuizen » Vijfhoekig tuinhuisje 40 mm Unna 40034
Vijfhoekig tuinhuisje 40 mm Unna 40034
€1.925,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.925,00.€1.799,00Huidige prijs is: €1.799,00. incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 300 x 300 cm
- Wanddikte 40 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 40 mm |
| Afmetingen planken | 300 x 300 cm |
| Buitenafmetingen wand | 280 x 280 cm |
| Luifel | ca. 25 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 215 cm |
| Totale hoogte | ca. 280 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 6,70 m² |
| Ingebouwde ruimte | 16,6 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 13,00 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 122 x 187 |
| Ramen | 63 x 182 cm |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| 4 x gelamineerde houten ramen met kantelbeslag | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Dakkapel | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
Verzendkosten
Aanvullende informatie
| Breedte | 2.5 – 3 m |
|---|---|
| Diepte | 2.5 – 3 m |
| Gewicht | ca. 850 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 400 x 120 x 64 cm |
| Dakhelling | ca. 23 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
40034
Categorieën: 5 - 10 m², Aanbiedingen, Moderne tuinhuizen, Tuinhuis, Tuinhuizen 3x3 m, Tuinhuizen 40-45 mm, Tuinhuizen met schilddak, Vijfhoekige tuinhuizen
