Tuinhuis » Vijfhoekige tuinhuizen » Vijfhoek Tuinhuis 40 mm Harlem 40020
Vijfhoek Tuinhuis 40 mm Harlem 40020
€3.099,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 360 x 360 cm
- Wanddikte 40 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 40 mm |
| Afmetingen planken | 360 x 360 cm |
| Buitenafmetingen wand | 342 x 342 cm |
| Luifel | ca. 25 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 215 cm |
| Totale hoogte | ca. 305 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 11,70 m² |
| bebouwde ruimte | 25,3 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 18,40 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Ramen | 73 x 143 cm |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| Ramen met draai- en kantelbeslag | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Dakkapel | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
Houd er rekening mee dat de funderingsbalken alleen zijn inbegrepen als u inclusief vloer bestelt
Videodemonstratie
Aanvullende informatie
| Breedte | 3.1 – 4 m |
|---|---|
| Diepte | 3.1 – 4 m |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Dakhelling | ca. 27 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
40020
Categorieën: 10 - 20 m², Aanbiedingen, Tuinhuizen 40-45 mm, Tuinhuizen 4x4 m, Tuinhuizen met schilddak, Vijfhoekige tuinhuizen
