Tuinhuis » Vijfhoekige tuinhuizen » Vijfhoek Tuinhuis 40 mm Almelo 40022
Vijfhoek Tuinhuis 40 mm Almelo 40022
€2.599,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 298 x 298 cm
- Wanddikte 40 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 40 mm |
| Afmetingen planken | 298 x 298 cm |
| Buitenafmetingen wand | 280 x 280 cm |
| Luifel | ca. 25 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 215 cm |
| Totale hoogte | ca. 280 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 6,70 m² |
| Bebouwde ruimte | 16,0 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 13,00 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 122 x 187 cm |
| Ramen | 73 x 143 cm |
| Inbegrepen in de levering | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| Ramen met draai- en kantelbeslag | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Dakkapel | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
Houd er rekening mee dat de funderingsbalken alleen zijn inbegrepen als u inclusief vloer bestelt
Aanvullende informatie
| Breedte | 2.5 – 3 m |
|---|---|
| Diepte | 2.5 – 3 m |
| Gewicht | ca. 770 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 300 x 120 x 71 cm |
| Dakhelling | ca. 23 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
40022
Categorieën: 5 - 10 m², Aanbiedingen, Tuinhuis, Tuinhuizen 3x3 m, Tuinhuizen 40-45 mm, Tuinhuizen met schilddak, Vijfhoekige tuinhuizen
