Tuinhuis » Vijfhoekige tuinhuizen » Vijfhoek Tuinhuis 28 mm Hoofddorp 28046
Vijfhoek Tuinhuis 28 mm Hoofddorp 28046
€3.099,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 450 x 300 cm
- Wanddikte 28 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 28 mm |
| Afmetingen planken | 510 x 480/298 cm |
| Buitenafmetingen wand | 492 x 457/275 cm |
| Luifel | ca. 210 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 175/200 cm |
| Totale hoogte | ca. 230 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 15,44 m² |
| Ingebouwde ruimte | 31,75 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 26,60 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Lamelhouten enkele deur | 81 x 187 cm |
| Ramen | 63 x 77 cm |
| Inbegrepen in de levering | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| Ramen met draai- en kantelbeslag | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Stormstrippen voor windbeveiliging | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk (let op: deurslag niet te wijzigen) | ✓ |
Houd er rekening mee dat de funderingsbalken alleen worden meegeleverd als u inclusief vloer bestelt.
Aanvullende informatie
| Breedte | 4.1 – 5 m |
|---|---|
| Diepte | 2.5 – 3 m |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
28046
Categorieën: 10 - 20 m², Aanbiedingen, Tuinhuis, Tuinhuizen 28 mm, Tuinhuizen 4x3 m, Tuinhuizen met 2 ruimtes, Tuinhuizen met schilddak, Vijfhoekige tuinhuizen
