Tuinhuis » Tuinhuizen met plat dak » Tuinhuis met plat dak 45 mm Amsterdam 45203 PLUS
Tuinhuis met plat dak 45 mm Amsterdam 45203 PLUS
€4.999,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Buitenafmetingen tuinhuis 360 x 250 + 360 x 250 cm
- Wanddikte 45 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 20–35 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 45 mm |
| Afmetingen planken | 360 x 250 + 360 x 250 cm |
| Buitenafmetingen wand | 360 x 250 + 360 x 250 cm |
| Luifel | ca. 9 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 230/250 cm |
| Totale hoogte | ca. 260 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 8,25 + 8,25 m² |
| Bebouwde ruimte | 19,6 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 17,84 m² |
| 1 x hoogwaardige aluminium schuifdeur | 174 x 202 cm (89 x 198 cm – 2 delen) |
| 1 x vast raam met aluminium kozijn | 90 x 202 cm (90 x 202 cm – 1 element) |
| Inbegrepen in de levering | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| ISO ESG-glas (veiligheidsglas) | ✓ |
| Slot | ✓ |
| Hoogwaardige aluminium schuifdeur in antraciet | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk (let op: deurslag niet wijzigbaar) | ✓ |
Bij dit huis zijn funderingsbalken voor de wandplanken inbegrepen. Verzendkosten
Aanvullende informatie
| Breedte | über 6 m |
|---|---|
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
45203-plus
Categorieën: 10 - 20 m², Aanbiedingen, Moderne tuinhuizen, Tuinhuis, Tuinhuizen 40-45 mm, Tuinhuizen 45 mm, Tuinhuizen 4x3 m, Tuinhuizen met plat dak, Tuinkantoren
