Tuinhuis » Tuinhuizen met plat dak » Tuinhuisje met plat dak 40 mm Rheine 40217
Tuinhuisje met plat dak 40 mm Rheine 40217
€2.949,00 Oorspronkelijke prijs was: €2.949,00.€2.779,00Huidige prijs is: €2.779,00. incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 510 x 390 cm
- Wanddikte 40 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 75–85 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 40 mm |
| Afmetingen planken | 510 x 390 cm |
| Buitenafmetingen wand | 492 x 372 cm |
| Luifel | ca. 90 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 215/242 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 17,60 m² |
| Ingesloten ruimte | 40,30 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 26,60 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Ramen | 63 x 182 cm |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| 3 x gelamineerde houten ramen met kantelbeslag | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk (let op: geen montagehandleiding voor spiegelopbouw bijgevoegd, deurscharnieren kunnen niet worden gewijzigd) |
✓ |
Verzendkosten
Aanvullende informatie
| Breedte | 5.1 – 6 m |
|---|---|
| Diepte | 3.1 – 4 m |
| Gewicht | ca. 1500 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 530 x 120 x 80 cm |
| Dakhelling | ca. 4 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Artikelnummer:
40217
Categorieën: 10 - 20 m², Aanbiedingen, Blokhutten, Moderne tuinhuizen, Tuinhuis, Tuinhuizen 40-45 mm, Tuinhuizen 5x4 m, Tuinhuizen met plat dak
