Tuinhuis » Tuinhuizen met terras » Tuinhuisontwerp met plat dak, aanbouw en terras, 40 mm , Celle 40225
Tuinhuisontwerp met plat dak, aanbouw en terras, 40 mm , Celle 40225
Vanaf: €3.899,00 Oorspronkelijke prijs was: €3.899,00.€3.489,00Huidige prijs is: €3.489,00. incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 450 x 300 cm
- Wanddikte 40 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 75–85 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 40 mm |
| Afmetingen planken | 450 x 300 cm |
| Buitenafmetingen wand | 450 x 300 cm |
| Luifel | ca. 90 cm |
| Zijluifel | ca. 200 cm |
| Hoogte zijwand | ca. 226/231 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 13,60 m² |
| Ingesloten ruimte | 31,10 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 29,10 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Lamelhouten enkele deur | 81 x 187 cm |
| Raam | 63 x 187 cm |
| Inbegrepen in de levering | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| 2x vaste ramen | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| onderdompelingsgeïmpregneerde funderingsbalk voor de plattegrond | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk (let op: geen montagehandleiding voor spiegelopbouw bijgevoegd, deurscharnieren kunnen niet worden gewijzigd) |
✓ |
| Decoratieve plaat van multiplex van de ontwerper 210x90cm/199x90cm (multiplexplaat met grondlaag zonder kleurbehandeling) |
✓ |
optioneel terrasgroen geïmpregneerd incl. onderconstructie (+ € 410)
verzendkosten
Aanvullende informatie
| Breedte | 4.1 – 5 m |
|---|---|
| Diepte | 2.5 – 3 m |
| Gewicht | ca. 1600 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 420 x 120 x 95 cm |
| Dakhelling | ca. 1 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
40225
Categorieën: 10 - 20 m², Aanbiedingen, Moderne tuinhuizen, Tuinhuis, Tuinhuizen 40-45 mm, Tuinhuizen 5x3 m, Tuinhuizen met 2 ruimtes, Tuinhuizen met plat dak, Tuinhuizen met terras, Tuinhuizen met zijluifel
