Tuinhuis » Tuinhuizen met terras » Tuinhuisje met plat dak en terras, 40 mm, Berlijn 40222
Tuinhuisje met plat dak en terras, 40 mm, Berlijn 40222
Vanaf: €3.169,00 Oorspronkelijke prijs was: €3.169,00.€2.799,00Huidige prijs is: €2.799,00. incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 300 x 300 cm
- Wanddikte 40 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 75–85 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 40 mm |
| Afmetingen planken | ca. 300 x 300 cm |
| Buitenafmetingen wand | ca. 300 x 300 cm |
| Luifel | ca. 90 cm |
| Zijoverkapping | ca. 200 cm |
| Hoogte zijwand | ca. 226/231 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 8,70 m² |
| Ingesloten ruimte | 19,90 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 22,80 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Ramen | 63 x 187 cm |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| 2x vaste ramen | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| onderdompelingsgeïmpregneerde funderingsbalk voor de plattegrond | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk (let op: geen montagehandleiding voor spiegelopbouw bijgevoegd, deurscharnieren kunnen niet worden gewijzigd) |
✓ |
| Decoratieve plaat van multiplex van de ontwerper 210x90cm/199x90cm (multiplexplaat met grondlaag zonder kleurbehandeling) |
✓ |
optioneel terras groen geïmpregneerd incl. onderconstructie (+ € 300)
verzendkosten
Videodemonstratie
Aanvullende informatie
| Breedte | 2.5 – 3 m |
|---|---|
| Diepte | 2.5 – 3 m |
| Gewicht | ca. 1100 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 420 x 120 x 76 cm |
| Dakhelling | ca. 1 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
40222
Categorieën: 5 - 10 m², Aanbiedingen, Moderne tuinhuizen, Tuinhuis, Tuinhuizen 3x3 m, Tuinhuizen 40-45 mm, Tuinhuizen met plat dak, Tuinhuizen met terras, Tuinhuizen met zijluifel
