Tuinhuis » Tuinhuizen met plat dak » Tuinhuis met plat dak en zijdak 28 mm Harz 28238
Tuinhuis met plat dak en zijdak 28 mm Harz 28238
€2.199,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 298 x 240 + 400 cm
- Wanddikte 28 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 28 mm |
| Afmetingen planken | 298 x 240 + 400 cm |
| Buitenafmetingen wand | 280 x 222 + 400 cm |
| Luifel | 10 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 184/206 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 6,2 + 8,7 m² |
| Ingebouwde ruimte | 12,10 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 17,34 m² |
| Dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Inbegrepen bij de levering | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 15 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met gemakkelijke instap | ✓ |
| Dakleer voor eerste afdekking | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Het zijdak kan naar keuze aan de rechter-
of linkerkant van het huis worden gemonteerd! |
✓ |
Houd er rekening mee dat de funderingsbalken alleen zijn inbegrepen als u inclusief vloer bestelt
Aanvullende informatie
| Breedte | über 6 m |
|---|---|
| Diepte | Bis 2.4 m |
| Gewicht | ca. 730 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 400 x 120 x 52 cm |
| Dakhelling | ca. 6 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Montageanleitung 28238
Datenblatt 28238
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
28238
Categorieën: 10 - 20 m², Aanbiedingen, Fietsgarages, Tuinhuis, Tuinhuizen 28 mm, Tuinhuizen 6x3 m, Tuinhuizen met lessenaarsdak, Tuinhuizen met plat dak, Tuinhuizen met zijluifel
