Tuinhuis » Tuinhuis met plat dak en zijdak 28 mm Harz 28236
Tuinhuis met plat dak en zijdak 28 mm Harz 28236
€1.899,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 298 x 240 + 240 cm
- Wanddikte 28 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 28 mm |
| Afmetingen planken | 298 x 240 + 240 cm |
| Buitenafmetingen wand | 280 x 222 + 240 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 184/206 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 6,2 + 5,1 m² |
| Ingesloten ruimte | 12,10 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 13,33 m² |
| Dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Luifel | 10 cm |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 15 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Dakleer voor eerste afdekking | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Het zijdak kan naar keuze aan de rechter-
of linkerkant van het huis worden gemonteerd! |
✓ |
Houd er rekening mee dat de funderingsbalken alleen zijn inbegrepen als u inclusief vloer bestelt
Aanvullende informatie
| Breedte | 5.1 – 6 m |
|---|---|
| Diepte | Bis 2.4 m |
| Gewicht | ca. 620 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 300 x 120 x 55 cm |
| Dakhelling | ca. 6 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
28236
Categorieën: 10 - 20 m², Aanbiedingen, Fietsgarages, Tuinhuis, Tuinhuizen 28 mm, Tuinhuizen 5x3 m, Tuinhuizen met lessenaarsdak, Tuinhuizen met plat dak
