Tuinhuis » Tuinhuizen met plat dak » Tuinhuis met plat dak 28 mm Rotterdam 28249
Tuinhuis met plat dak 28 mm Rotterdam 28249
€3.399,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Buitenafmetingen tuinhuis 360 x 240 + 360 cm
- Wanddikte 28 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 20–35 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 28 mm |
| Afmetingen planken | 360 x 240 + 360 cm |
| Buitenafmetingen wand | 360 x 245 + 360 cm |
| Luifel | ca. 370 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 235/246 cm |
| Totale hoogte | ca. 253 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 8,5 + 8,57 m² |
| Bebouwde ruimte | 20,4 + 20,6 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 20,7 m² |
| 1 x hoogwaardige aluminium schuifdeur | 258 x 202 cm (89 x 198 cm – 3 delen) |
| Inbegrepen in de levering | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 15 mm |
| ESG-glas (veiligheidsglas) | 4 mm |
| Slot | ✓ |
| Hoogwaardige aluminium schuifdeur in antraciet | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk
(Let op: geen montagehandleiding voor spiegelopbouw bijgevoegd, deurslag niet aanpasbaar) |
✓ |
Bij dit huis zijn funderingsbalken voor de wandplanken inbegrepen.
Aanvullende informatie
| Breedte | 5.1 – 6 m |
|---|---|
| Dakvorm | Plat dak |
| Vloeroppervlak | 10.1 – 20 m² |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Wanddikte | 28mm |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Artikelnummer:
28249
Categorieën: 10 - 20 m², Aanbiedingen, Nieuwigheden, Tuinhuis, Tuinhuizen 28 mm, Tuinhuizen 4x3 m, Tuinhuizen met plat dak
