Tuinhuis 28 mm Almelo 28047
€1.699,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Buitenafmetingen tuinhuis 390 x 240 cm
- Wanddikte 28 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Verwachte levertijd: 10–20 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 28 mm |
| Afmetingen planken | 390 x 240 cm |
| Buitenafmetingen wand | 372 x 222 cm |
| Luifel | ca. 20 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 200 cm |
| Totale hoogte | ca. 250 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 8,26 m² |
| Bebouwde ruimte | 18,18 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 10,66 m² |
| Dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Ramen | 63 x 77 cm |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 15 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met gemakkelijke instap | ✓ |
| Vaste ramen | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Stormstrips voor windbeveiliging | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk
(Let op: geen montagehandleiding voor spiegelomgekeerde montage bijgevoegd, deurscharnieren kunnen niet worden gewijzigd) |
✓ |
Houd er rekening mee dat de funderingsbalken alleen zijn inbegrepen als u inclusief vloer bestelt
| Breedte | 3.1 – 4 m |
|---|---|
| Diepte | Bis 2.4 m |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Gratis levering | Gratis levering |
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
