Speelhuisen voor kinderen » Speelhuisje voor kinderen "Marko" L1
Speelhuisje voor kinderen "Marko" L1
€499,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Buitenafmetingen speelhuis 156 x 117 cm
- Wanddikte 14 mm
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 3–5 werkdagen
Beschrijving
| Speelhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Afmetingen (inclusief terras) | 156 x 117,5 cm |
| Afmetingen zonder terras | 156 x 72 cm |
| Geprefabriceerde wandelementen | 14 mm |
| Vloeroppervlak (inclusief terras) | 1,83 m² |
| Ruimtevolume | 1,73 m³ |
| Hoogte zijwand | 107 cm |
| Nokhoogte / totale hoogte | 157,8 cm |
| Dakoverstek aan de zijkant | 4 cm |
| – | – |
|---|---|
| Dakoverstek voor / achter | 0 cm |
| Dakoppervlak | 2,36 m² |
| Dakhelling | 35° |
| Dakplanken met tand en groef | 14 mm |
| Vloerdelen met tand en groef | 14 mm |
| Deur met beslag | 1.008 x 380 mm (hoogte x breedte) |
| Vast raam | Eerste raam 429 x 678 mm; tweede raam 429 x 298 mm |
Let op:
- Alleen voor huishoudelijk, privégebruik
- Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar
- Aanbevolen leeftijd: 3 – 14 jaar
- Maximaal toegestaan gewicht van de gebruiker 100 – 115 kg
- Gebruik uitsluitend onder toezicht van volwassenen
- Het speelhuisje moet op een geschikte, vlakke en stevige ondergrond worden geplaatst. In geen geval direct op het gazon, omdat blijvende vochtigheid van onderaf absoluut moet worden vermeden.
- De schroefverbindingen moeten regelmatig worden gecontroleerd op stevigheid en stabiliteit.
- De opgegeven afmetingen kunnen enigszins afwijken.
Wij raden aan:
- Houtbescherming – PAINT eco
Aanvullende informatie
| Verpakking 1 Gewicht | 40 kg |
|---|---|
| Afmetingen verpakking 1 (LxBxH) | 79 x 120 x 14 cm |
| Gewicht verpakking 2 | 40 kg |
| Afmetingen verpakking 2 (LxBxH) | 78 x 110 x 16 cm |
| Gewicht verpakking 3 | 40 kg |
| Afmetingen verpakking 3 (LxBxH) | 78 x 110 x 21 cm |
Product Enquiry
Montageanleitung
Artikelnummer:
L1
Categorie: Speelhuisen voor kinderen
