Tuinhuis » Tuinhuizen met plat dak » Tuinhuis met plat dak 40 mm Lelystad 40207
Tuinhuis met plat dak 40 mm Lelystad 40207
€2.899,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 390 x 300 cm
- Wanddikte 40 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 40 mm |
| Afmetingen planken | 390 x 300 cm |
| Buitenafmetingen wand | 372 x 280 cm |
| Luifel | ca. 20 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 215/226 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 9,90 m² |
| Ingebouwde ruimte | 21,8 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 13,40 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Ramen | 63 x 187 cm |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| 2 ramen met kantelbeslag, 2 vaste ramen | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
Houd er rekening mee dat de funderingsbalken alleen zijn inbegrepen als u inclusief vloer bestelt
Aanvullende informatie
| Breedte | 3.1 – 4 m |
|---|---|
| Diepte | 2.5 – 3 m |
| Gewicht | ca. 960 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 410 x 120 x 70 cm |
| Dakhelling | ca. 2 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
40207
Categorieën: 10 - 20 m², Aanbiedingen, Moderne tuinhuizen, Tuinhuis, Tuinhuizen 40-45 mm, Tuinhuizen 4x3 m, Tuinhuizen met plat dak
