Tuinsauna’s » Tuinsauna 45 mm Breda 45008
Tuinsauna 45 mm Breda 45008
€4.099,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Saunahuis buitenafmetingen 510 x 240 cm
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 20–35 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Saunahuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 45 mm |
| Afmetingen planken | 510 x 240 cm |
| Buitenafmetingen wand | 492 x 222 cm |
| Luifel | ca. 100 cm |
| Zijluifel | ca. 270 cm |
| Hoogte zijwand | ca. 230/245 cm |
| Totale hoogte | ca. 250 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 4,54 + 6,00 m² |
| bebouwde ruimte | 8,98 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 17,60 m² |
| Lamelhouten enkele deur | 81 x 187 cm |
| Vast rondraam | ca. 50 cm diameter |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Vloer van massief hout | 28 mm |
| Geïsoleerd saunaplafond | ✓ |
| Beglazing van deuren en ramen van Isoglas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| 3 extra brede saunabanken van espenhout (ca. 2 x 60 cm / 1 x 50 cm) | ✓ |
| Stevige rugleuningen en bankpanelen van espenhout | ✓ |
| 2 x hoofdsteunen van espenhout | ✓ |
| Geïmpregneerde funderingsbalken | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met gemakkelijke instap | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Ovenbeschermingsrooster van massief hout | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Het zijdak kan naar keuze aan de rechter- of linkerkant van het huis worden gemonteerd!
(Let op: geen montagehandleiding voor gespiegelde opbouw inbegrepen, deurscharnieren kunnen niet worden gewijzigd) |
✓ |
Aanvullende informatie
| Breedte | 5.1 – 6 m |
|---|---|
| Diepte | Bis 2.4 m |
| Houtsoort | onbehandeld vurenhout |
| Dakhelling | ca. 3 Grad |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 540 x 120 x 80 cm |
| Gewicht | ca. 1650 kg |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
45008
Categorieën: Aanbiedingen, Tuinsauna’s
