Tuinhuis 28 mm Almelo 28017
€1.999,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Buitenafmetingen tuinhuis 390 x 390 cm
- Wanddikte 28 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Verwachte levertijd: 10–20 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 28 mm |
| Afmetingen planken | 390 x 390 cm |
| Buitenafmetingen wand | 372 x 372 cm |
| Luifel | ca. 20 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 200 cm |
| Totale hoogte | ca. 250 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 13,84 m² |
| Bouwvolume | 29,83 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 17,72 m² |
| Dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Ramen | 63 x 77 cm |
| Inbegrepen | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 15 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met gemakkelijke instap | ✓ |
| Vaste ramen | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| incl. stormlatten voor windbeveiliging | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk
(Let op: geen montagehandleiding voor spiegelomgekeerde montage bijgevoegd, deurslag niet wijzigbaar) |
✓ |
Houd er rekening mee dat de funderingsbalken alleen zijn inbegrepen als u inclusief vloer bestelt
Verzendkosten
| Breedte | 3.1 – 4 m |
|---|---|
| Diepte | 3.1 – 4 m |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Gratis levering | Gratis levering |
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
