Tuinhuis » Tuinhuizen met terras » Tuinhuis 28 mm Scheveningen 28031
Tuinhuis 28 mm Scheveningen 28031
€3.399,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Tuinhuis buitenafmetingen 510 x 480/298 cm
- Wanddikte 28 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Direct van de fabrikant
100% veilig betalen
Kwaliteitsgarantie
Verwachte levertijd: 15–25 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
Beschrijving
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 28 mm |
| Afmetingen planken | 510 x 480/298 cm |
| Buitenafmetingen wand | 492 x 457/275 cm |
| Luifel | ca. 210 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 180/205 cm |
| Totale hoogte | ca. 250 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 15,44 m² |
| bebouwde ruimte | 31,7 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 26,60 m² |
| Lamelhouten dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Lamelhouten enkele deur | 81 x 187 cm |
| Ramen | 63 x 77 cm |
| Inbegrepen in de levering | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 18 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Hoogwaardige gelamineerde houten deur | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| Ramen met draai- en kantelbeslag | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Stormstrippen voor windbeveiliging | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk
(Let op: de deurslagzijde kan niet worden gewijzigd) |
✓ |
Houd er rekening mee dat de funderingsbalken alleen bij de optionele vloer worden meegeleverd.
Aanvullende informatie
| Breedte | 5.1 – 6 m |
|---|---|
| Diepte | 4.1 – 5 m |
| Gewicht | ca. 1255 kg |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Afmetingen pallet (LxBxH) | ca. 535 x 120 x 58 cm |
| Dakhelling | ca. 12 Grad |
| Gratis levering | Gratis levering |
Product Enquiry
Montagehandleiding
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
Artikelnummer:
28031
Categorieën: 10 - 20 m², Aanbiedingen, Tuinhuis, Tuinhuizen 28 mm, Tuinhuizen 5x5 m, Tuinhuizen met 2 ruimtes, Tuinhuizen met terras, Tuinhuizen met zadeldak
