Tuinhuis met plat dak 28 mm Deventer 28243
€1.699,00 incl. 21% btw
Kort overzicht
- Buitenafmetingen tuinhuis 390 x 240 cm
- Wanddikte 28 mm
- optioneel leverbaar met vloer
Verwachte levertijd: 10–20 werkdagen
Latere levering gewenst? Neem contact met ons op of laat een opmerking achter bij je bestelling.
| Tuinhuis | Beschrijving |
|---|---|
| Wanddikte | 28 mm |
| Afmetingen planken | 390 x 240 cm |
| Buitenafmetingen wand | 372 x 222 cm |
| Luifel | 10 cm |
| Hoogte zijwanden | ca. 184/206 cm |
| Vloeroppervlak | ca. 8,26 m² |
| Ingebouwde ruimte | 16,10 m³ |
| Dakoppervlak | ca. 9,70 m² |
| Dubbele deur | 156 x 187 cm |
| Inbegrepen bij de levering | |
|---|---|
| Dak van massief hout | 15 mm |
| Beglazing van echt glas | ✓ |
| Roestvrijstalen drempel met lage instap | ✓ |
| Cilinderslot en deurkruk | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| uitgebreide montagehandleiding | ✓ |
| Levering in naturel zonder kleurbehandeling | ✓ |
| Spiegelomgekeerde montage mogelijk
(Let op: geen montagehandleiding voor spiegelopbouw bijgevoegd, deurslag niet wijzigbaar) |
✓ |
Houd er rekening mee dat de funderingsbalken alleen zijn inbegrepen als u inclusief vloer bestelt
Gegevensblad tuinhuis 28234
| Breedte | 3.1 – 4 m |
|---|---|
| Dakvorm | Plat dak |
| Vloeroppervlak | 5.1 – 10 m² |
| Houtsoort | onbehandeld dennen- of sparrenhout |
| Diepte | Bis 2.4 m |
| Wanddikte | 28mm |
| Gratis levering | Gratis levering |
Montageanleitung 28243
Datenblatt 28243
Wichtig!
Bitte überprüfen Sie vor Beginn des Aufbaus, ob die heruntergeladene Aufbauanleitung mit der mitgelieferte Montageanleitung Ihres bestellten Gartenhauses übereinstimmt.
Gemäß den AGB`s unseres Unternehmens, kann es zu Verbesserungen des Produkts kommen die sich auf die Montage auswirken können.
Daraus resultierend führt es von Zeit zu Zeit zu einer Änderung und Anpassung der Montageanleitung.
